Резидентура және кәсіби дамыту мектебі кеңесінің құрамы
№ |
Т.А.Ә. |
Лауазымы |
1. |
Ташкенбаева В.Б. |
Төрайымы, Резидентура және кәсіби дамыту мектебінің деканы |
2. |
Крук Е.В. |
Төрайым орынбасары |
3. |
Болатбекова А.А. |
Қосымша білім беру жөніндегі деканның орынбасары |
4. |
Шарапиева Ж.Б. |
Резидентура жөніндегі деканның орынбасары |
5. |
Аимбетова Д.Б. |
Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының бас маманы |
6. |
Амирбекова Ж.Т. |
Кафедра меңгерушісі |
7. |
Васильев Д.В. |
Кафедра меңгерушісі |
8. |
Алпысова А.Р. |
Кафедра профессорының м. а. |
9. |
Ларюшина Е.М. |
Кафедра меңгерушісі |
10. |
Алина А.Р. |
Кафедра профессоры |
11. |
Ибраева Л.К. |
Кафедра профессоры |
12. |
Тайжанова Д.Ж. |
Кафедра профессоры |
13. |
Тургунова Л.Г. |
Кафедра профессоры |
14. |
Амирханова Д.Т. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
15. |
Бачева И.В. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
16. |
Дедова О.Ю. |
Кафедра ассистенті |
17. |
Алшынбекова Г.К. |
Кафедра профессоры |
18. |
Григолашвили М.А. |
Кафедра меңгерушісі |
19. |
Любченко М.Ю. |
Кафедра профессоры |
20. |
Шевелева Н.И. |
Кафедра профессоры |
21. |
Юхневич Е.А. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
22. |
Кабилдина Н.А. |
Кафедра меңгерушісі |
23. |
Жолдыбаева Г.А. |
Кафедра ассистент-профессоры |
24. |
Еремичева Н.Г. |
Кафедра профессоры |
25. |
Кизатова С.Т. |
Кафедра профессоры |
26. |
Абугалиева Т.О. |
Кафедра меңгерушісі |
27. |
Стабаева Л.М. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
28. |
Тулеубаев Б.Е. |
Кафедра меңгерушісі |
29. |
Аскаров М.С. |
Кафедра профессоры |
30. |
Ержанов О.Н. |
Кафедра профессоры |
31. |
Шустеров Ю.А. |
Кафедра профессоры |
32. |
Асамиданов Е.М. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
33. |
Бадыров Р.М. |
Кафедраның қауымдастырылған профессоры |
34. |
Кошанова А.А. |
Кафедра ассистент-профессоры |
35. |
Есниязов Д.К. |
Кафедраның ассистент-зерттеушісі |
36. |
Джангалиев Д.Т. |
Стоматология мектебінің ассистенті |
37. |
Романчук О.В. |
«Olymp Medical Group» ЖШС Қарағанды филиалының директоры |
38. |
Ким С.И. |
Қарағанды облысы ДСБ «Профессор Х. Ж. Мақажанов атындағы көпбейінді ауруханасы» ШЖҚ КМК анестезиология және реаниматология қызметінің басшысы, Қарағанды облысы ДСБ штаттан тыс бас анестезиолог-реаниматологы |
39. |
Лозинская И.А. |
Қарағанды облысы ДСБ «Облыстық клиникалық ауруханасы» КМКгепатологиялық орталығының басшысы, Қарағанды облысы ДСБ штаттан тыс бас гастроэнтерологы |
40. |
Баландинская И.Г. |
«Гематология орталығы» ЖШС директоры |
41. |
Елубаев Ж.К. |
Қарағанды облысы ДСБ «Облыстық балалар клиникалық ауруханасы» КМК директорының стратегиялық жоспарлау жөніндегі орынбасары |
42. |
Жукен Т.Т. |
Қарағанды облысы ДСБ «Профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы көпбейінді ауруханасы» ШЖҚ КМК емдеу бөлімі жөніндегі директордың орынбасары |
43. |
Тен С.С. |
«TenSV офтальмологиялық клиникасы» ЖШС бас дәрігері |
44. |
Эди О.В. |
Қарағанды облысы ДСБ «Профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы көпбейінді ауруханасы» ШЖҚ КМК патологиялық-анатомиялық бөлімше меңгерушісі |
45. |
Ныгиметова А.А. |
Қарағанды облысы ДСБ «Облыстық клиникалық ауруханасы» КМК пульмонология бөлімінің меңгерушісі |
46. |
Пак Д.А. |
Қарағанды облысы ДСБ «Теміртау қаласының орталық ауруханасы» КМК емдеу жұмысы жөніндегі директорының орынбасары |
47. |
Туткушбаева З.М. |
Қарағанды облысы ДСБ «Облыстық клиникалық ауруханасы» КМК эндокринология бөлімшесінің меңгерушісі, Қарағанды облысы ДСБ штаттан тыс бас эндокринологы |
48. |
Сарбасова Д.Н. |
«Аллергология және иммунология ересектердің, балалардың» ББ 2 курс резиденті |
49. |
Лобчук К.Е. |
«Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың» ББ 1 курс резиденті |
50. |
Игенбекова А.Т. |
«Гастроэнтерология ересектердің, балалардың» ББ 1 курс резиденті |
51. |
Каханова М.А. |
«Гематология ересектердің» ББ 2 курс резиденті |
52. |
Тихонова Ю.И. |
«Балалар хирургиясы» ББ 3 курс резиденті |
53. |
Аят Ж.Б. |
«Клиникалық фармакология» ББ 2 курс резиденті |
54. |
Мунтаева К.А. |
«Офтальмология ересектердің, балалардың» ББ 3 курс резиденті |
55. |
Абиева С.С. |
«Патологиялық анатомия» ББ 1 курс резиденті |
56. |
Крылов А.В. |
«Пульмонология ересектердің, балалардың» ББ 1 курс резиденті |
57. |
Байтлеуова Д.А. |
«Радиология» ББ 2 курс резиденті |
58. |
Тулегенов Т.С. |
«Урология және андрология ересектердің, балалардың» ББ 1 курс резиденті |
59. |
Оразбаева Э.Ә. |
«Эндокринология ересектердің, балалардың» ББ 2 курс резиденті |