Жас көшбасшылар форумы
29 Маусым 2015
«Қазақстан студенттерінің Альянсы» Республикалық студенттік қозғалыс бастамасы бойынша ұйымдастырылған жас көшбасшылар форумы маусымның 8-нен 12-не дейін Баянауылда өтті. Форум студенттерді, жастар ұйымдарының жетекшілерін, қалалық және облыстық БАҚөкілдерін және Қазақстанның барлық аймақтарынан құрметтіқонақтарды жинады. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің атынан келген профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің студенттері Жұлдыз Қуаныш жәнеҚММУ СӨӨБК-нің төраға
Медициналық қызметкер күнімен!
25 Маусым 2015
18 маусым, ҚММУ акт залында Медициналық қызметкер күніне арналған салтанатты жиын өтті.
Үздік ғалым-2015
24 Маусым 2015
Өткен жұма 19 маусым күні Астана қаласының Бейбітшілік пен татулық сарайында Медицина қызметкері күніне арналған салтанатты жиналыста Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік дамыту министрлігі жыл сайын өткізіп тұратын «Мамандығының үздігі» конкурсының жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.
2015 жылдың бітіруші – резиденттерінің ҚМА бірінші кезеңінің қорытындылары.
24 Маусым 2015
2015 жылдың 15 маусымнан 9 шілде аралығында ҚММУ-да резидентура тыңдаушыларының арасында Қорытынды мемлекеттік аттестаттау өтуде. Аттестаттау комиссиясының назарына 13 мамандық бойынша: «Офтальмология, оның ішінде балалар», «Оториноларингология, оның ішінде балалар», «Невропатология, оның ішінде балалар», «Онкология, оның ішінде балалар»
«Айбын» республикалық әскери-патриоттық жастар жиыны
23 Маусым 2015
Елімізде тұңғыш рет Қорғаныс министрі Иманғали Тасмағамбетовтің бастамасымен 2015 жылдың 9-13 маусым аралығында Қарағанды облысының «Спасск» оқу орталығының базасында 320 әскери-патриоттық клубының тәрбиеленушілері, республикалық 8 әскери мектеп-интернаттың 160 (Алматы, Шымкент, Қарағанды, Семей, Павлодар, Ақтөбе)
2015 жылғы үздік тәуелсіз сарапшы
17 Маусым 2015
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік дамыту министрлігі «2015 жылғы кәсібінің үздігі» атағын беруге жыл сайынғы республикалық конкурсының қорытындыларын шығарды. «2015 жылғы үздік тәуелсіз сарапшы» номинациясында 3-орынға ҚММУ ФНПР педиатрия және балалар хирургиясы кафедрасының профессоры міндетін атқарушы
Құттықтаймыз!
16 Маусым 2015
Интернатура деканаты және №1 ішкі аурулар кафедрасы 7-053 топтың дәрігер-интерні Алик Борисович Кубаевты «Қазақстан Республикасының медициналық жоғарғы оқу орнының үздік түлегі» Республикалық конкурста ІІ орын иеленгені үшін құттықтайды.
Құттықтаймыз!
16 Маусым 2015
Интернатура деканаты және №1 ішкі аурулар кафедрасы 7-056 топтың дәрігер-интерні Александр Васильевич Суворовты «2014-2015 оқу жылында жаратылыстану, техникалық, әлеуметтік-гуманитарлық және экономика ғылымдары бойынша Қазақстан Республикасының жоғары оқу орнының студенттерінің ғылыми-іздену жұмысы мемлекеттік сайысында» 3-і орын жеңіп алғаны үшін терапевтердің
«Қыран» қазақ тілі клубы шақырады
12 Маусым 2015
11.06.2015ж. «Қыран» қазақ тілі клубы өзінің жұмысын жаңартты. Қазіргі уақытта барлық атқарылатын жұмыстар қазақ тілі кафедрасының аға оқытушысы Г.Е.Оспановаға жүктелді. Әр сенбіде клуб кездесу өткізіп, қатысушылар бір – бірімен әңгімелеседі, қазақ тілінде фильмдер көреді, дебаттар өткізіп, шағын спектакльдер қояды, бұл шараларды өткізудегі мақсат – қазақ тілінде сөйлеудегі қорқынышты сейілту, сөздік қорды толықтыру, адамдар арасында дұрыс және әдемі сөйлеуге үйрету.
Темпус жобасының көрмесі
11 Маусым 2015
2015 жылдың 8-9 маусымында Астана қ. Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университетінің базасында Қазақстандағы Эразмус+ бағдарламасының Ұлттық кеңсесімен Темпус жобасының нәтижелерінің көрмесі ұйымдастырылды.