«Қарағанды – достық пен бірліктің астанасы»
10 Маусым 2015
ҚММУ медициналық колледж білім алушылары 28.05.2015 ж. «Қарағанды – достық пен бірліктің астанасы» атты Қазақстан халқы бірлігінің 20 жылдығына арнап өткізілген өнер мен мәдениет фестивалына қатысты. Фестивальдың мақсаты – көркемөнер арқылы халықтар достығын
Тәжік Ұлттық университетіндегі оқу практикасы
09 Маусым 2015
«Биология» мамандығының 2-курс студенттері оқу практикасын 9-27 мамыр аралығында Тәжікстанда Душанбе қаласында академиялық алмасу бағдарламасы шеңберінде, Тәжік Ұлттық университеті базасында өтті. Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасының аға оқытушысы Г.Т. Калиева студенттерді алып жүру мақсатында тәлімгер ретінде барды.
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күні
09 Маусым 2015
29 мамырда СӨӨБК ғылыми секторының белсендері, Қазақстан Альянсы студенттерімен Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне арналған дөңгелек үстелді өткізді.
«Қаракөз» халықтық шығыс билер ансамблінің есептік концерті
09 Маусым 2015
29-мамырда ҚММУ акт залында үлкен табыспен «Қаракөз» халықтық шығыс билер ансамблінің есептік концерті өтті.
Доп әміршілері.
09 Маусым 2015
Футбол – миллиондағандардың сүйікті ойыны, нәзік жандылар №1 ойынға бейжай қарамайды екен. ҚММУ ерлер чемпионатынан үлгі ала отырып, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімнің екі сүйкімді қыздары Мамбетова Әсел және Машрапова Аққу біздің студент қыздарымыздың жігіттерден кем ойнамайтындығын дәлелдеу мақсатын қолға алды.
Бестікке төрттік.
09 Маусым 2015
Университеттің спорт өмірін футбол бойынша ҚММУ чемпионатынсыз елестету мүмкін емес. Қысқа мерзімде турнир өзі туралы мәлімдеп қана қоймай, жаңа есімдерді ашты, бірақ жоодағы әйгілі және көпшілік жарыстардың бірі болды.
Мерейтойға спорттық сыйлық.
09 Маусым 2015
ҚММУ футбол бойынша қалыптастырылған құрама тобы 65 жылдығына өте жақсы сыйлық жасады. Біздің спортшылар студенттік құрылыс және жастардың еңбек отрядтарының XI еңбек маусымының ашылу салтанатына арналған жыл сайынғы «Жасыл ел» спартакиадасына қатысты.
Германиядағы практика
08 Маусым 2015
Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру аясында 4 мамыр мен 22 мамыр аралығында біз, профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің Мейірбике ісі мамандығының 3 - курс студенттері Франкфурт (Германия) қаласында «Жалпы практикадағы медициналық мейірбике» өндірістік практикасын Франкфурт клиникасында өттік.
Новосібірдегі практика
08 Маусым 2015
Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру аясында 4 мамыр мен 23 мамыр аралығында біз, профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің мейірбике ісі мамандығының 3 - курс студенттері Новосібір (Ресей) қаласында «Жалпы практикадағы медициналық мейірбике» өндірістік практикасын Новосібір мемлекеттік медицина университетінде өттік.
29 Мамыр 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 25-26.05.2015 жылы ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министірлігі Ғылым және адами ресурстар департаментінің тапсырмасы бойынша «2015 жылы Қазақстан Республикасының медициналық жоғары оқу орнының үздік түлегі» атты республикалық конкурсы өтті.