«Сапқа тұрып ән айту»
19 Мамыр 2015
2015 жылдың 5 мамырында ҚММУ медициналық колледжінде Ұлы Отан соғысының 70 жылдығы мен Отан қорғаушылар күніне арналған «Сапқа тұрып ән айту» сайысы өтті. Сайысқа 8 бөлімнен құралған 1- курс білім алушылары қатысты.
Қазақстан медицина жастары ассоциациясы
15 Мамыр 2015
2015 жылдың 4-6 мамыр аралығында Х.А.Ясави атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік Университетінде (Түркістан қаласы) Қазақстан медицина жастары ассоциациясының (KazMSA) ІІІ Ұлттық Ассамблеясы және студенттер мен жас ғалымдардың Халықаралық ашық жобалар сайысы болып өтті.
Жеңіс үшін рахмет!
15 Мамыр 2015
22 сәуір күні КММ Соғыс ардагерлеріне облыстық медициналық көмек орталығының акт залында №2 ішкі аурулар кафедрасының интерндерi және Жалпы медицина факультетінің 4, 5 курс студенттерімен ұйымдастырылған Ұлы Отан Соғысының ардагерлері және тыл еңбеккерлерімен кездесу өтті. Ардагерлермен бірге шақырылған қонақтар ішінде ҚММУ ардагерлер Кеңесінің төрағасы С.А.Сартабаев, бас дәрігер И.М. Ахмадишин, бас дәрігер орынбасары Е.Е.Туленов, медицина қызметкерлері, ҚММУ жастар жұмыстары бойынша бөлім маман
Зияткерлік ойын «Своя игра»!
15 Мамыр 2015
Ұлы Отан Соғысы Жеңісінің 70 жылдығына орай 2015 жылдың 5 мамырында ҚММУ-да интернатура деканатымен бірге №2 ішкі аурулар кафедрасының қызметкерлері және интерндерімен ұйымдастырылған «Своя Игра» атты зияткерлік марафон өтті, оған әр түрлі дайындау бағытындағы интерндер қатысты.
Ешкім де, ешнәрсе де ұмытылмайды
15 Мамыр 2015
Жыл сайын 9 мамыр қарсаңында Қарағанды қаласының госпиталінде соғыста жарақаттан қаза болған жауынгерлерге арналған Бауырластар қабірін және Кеңес Одағының батырлары Камалдинов Фарах Гимдеевич пен Шиляев Федор Федоровичтің қабірлерін тазалап, жақсарту – ҚММУ Әскери кафедраның жеке құрамы мен студенттерінің арасында жақсы дәстүр болып қалыптасқан.
Зардап шеккендерге біздің көмегіміз
15 Мамыр 2015
Осы жылғы көктем Қарағанды облысының елді мекен тұрғындары үшін ауыр сынақ болды. Су тасқыны облыстағы 1000-нан астам жеке үйлерді басып кетті. Құтқарушылар жедел түрде 5000-дай адамды құтқарды.
«АИТВ-ТОЛЕРАНТТЫЛЫҚ»
15 Мамыр 2015
28-29 сәуір күнінде «BIGstart» Студенттік Қауымдастығының қолдауымен интернатура фаультетінің 6 және 7 курстар үшін «АИТВ-ТОЛЕРАНТТЫЛЫҚ» атты тренинг өткізілді.
«Ұлы Отан соғысының белгісіз беттері» оқытушылар және студенттер арасындағы пікірталас турнирі
15 Мамыр 2015
2015 жылы 5 мамырда пікірталас турнирінің қазақ және орыс лигаларымен оқытушылар және студенттер арасында Ұлы Жеңістің 70 жылдығына арналған «Ұлы Отан соғысының белгісіз беттері» пікірталас турнирі болып өтті. Екі ұрпақ, өмірге екі көзқарас кездесті. Турнирдің қатысушылары өткен жылдардағы әдебиеттерді қарап үлкен қормен келді.
ҚҰТТЫҚТАМЫЗ!
15 Мамыр 2015
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты 28-30 сәуір Екатеринбург қаласында өткен «Денаулық сақтаудың және заманауи медицинаның өзекті сұрақтары» атты ресейлік студенттердің
Батырларға мәңгілік тағзым
15 Мамыр 2015
2015 жылдың 9 мамыр күні Қазақстан халқы 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 70 жыл толуын мерекеледі. Осы Ұлы мереке қарсаңында Қазақстан Республикасының барлық аймақтарында ҰОС ардагерлері мен еңбек ардагерлерін құрметтеудің салтанатты шаралары өткізілді, сонымен қатар, соғыс майданында өмірлерін қиған батыр-жауынгерлерге құрмет пен нұрлы естеліктер жасалды.