«МЕНІҢЕЛІМ – МӘҢГІЛІКЕЛ»
06 Сәуір 2015
2015 жылдың 20 наурызында Қазақстан тарихы кафедрасында студенттердің кафедра оқытушылары Қ.А. Темірғалиевпен, Б.Қ.Қыздарбековпен,М.Т. Алиевамен, А.И. Оңғарбаевамен, Н.Ж.Нұрмұхановамен, Г.Г. Алиевамен, К.Ж. Абдрахмановамен, А.Б.Долгополовпенжәне Жезқазған қаласынан келген оқытушыТ.К.Аланиязовпен елбасы Н.А.Назарбаевтың дәстүрлі халыққа Жолдауын талқылауға арналған «Қазақстандық жол-2050: МәңгілікЕл» тақырыбынакездесуі өтті.
Тұрғындарды қызылшаға қарсы қосымша егу бойынша семинар – тренинг
03 Сәуір 2015
30.03.2015 және 31.03.2015 жылы ҚММУ базасында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің тапсырысы бойныша тұрғындарды қызылшаға қарсы қосымша егу кампаниясын жүргізу барысында семинар – тренинг өткізілді.
Наурыз мейрамын ҚММУ консультациялық-диагностикалық орталығында тойлау
02 Сәуір 2015
20-наурыз күні ҚММУ КДО-да ҚММУ КДО-ның профессор-оқытушыларының және ҚММУ емханасының штаттық құрамының атсалысуымен Наурыз мерекесіне арналған, этностильдегі ең үздік номер байқауы мерекелік шарасы өткізілді.
Көктемгі Ассамблея
02 Сәуір 2015
Наурыз айының 2-8 жұлдыздары аралығында Түркия Республикасы, Анталия қаласында қазіргі таңдағы ең алып жастар федерациясы болып табылатын Дүниежүзілік Медицина жастары қауымдастығыХалықаралық федерациясының (IFMSA) 64-ші Көктемгі БасАссамблеясы(БА) өтті.
Жастар және ғылым: әрқашан бірге, әрқашан жаныңда
01 Сәуір 2015
2015-жылдың 26 - ақпанында «Ғылым әлемі және жастар: жетістіктер және келешегі» атты конференция өтті. Конференцияның мақсаты: медицина мен денсаулық сақтау саласындағы жас ғалымдардың ғылыми жетістіктерін ақпараттандыру және медицинаның өзекті мәселелерін кеңірек талқылау.
№2 ішкі аурулар кафедрасында Наурыз мерекесін тойлау.
31 Наурыз 2015
Наурыз мерекесі қарсаңында №2 ішкі аурулар кафедрасы №1 қалалық аурухана базасында қайырымдылық кеш өткізді. Аурухана науқастары мен медицина қызметкерлеріне өлеңдер, күйлер, әндер салынып, би, дәстүрлер және қазақ халқының ұлттық тағамдары көрсетілді.
Бір отбасы- бір шаңырақ астында
31 Наурыз 2015
6-ақпан күні бастау алған Қазақстан халқы Ассамблеясы жылы бейбітшілік пен келісімнің жалпыхалықтық институтына айналғанын дәлелдеді. Қазақстан халқы Ассамблеясы - бұл Қазақстан Республикасының жаңа тиімді саясатының нәтижесі, Ұлт көшбасшысы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың жемісті саяси жобасы.
Аурухана сайқымазағы
31 Наурыз 2015
2014- жылдан бастап, университетіміздің ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызының басшылығымен ҚММУ –да “Дәрігер Феликс” атты сайқымазақтардан құралған қайырымдылық тобы құрылды.
Соғыс ардагерлері - Наурыз мерекесінде!
31 Наурыз 2015
Ішкі аурулар кафедрасының ассистенті Умирбаева Асель Ильтайқызының жетекшілігімен жалпы медицина және стоматология факультетінің 3-005 тобының студенттері Облыстық соғыс ардагерлеріне медициналық көмек көрсету орталығының базасында Наурыз мерекесі және Ұлы жеңістің 70 – жылдығына арналған мерекелік концерт өткізді.
Қажырлы еңбек лайықты бағаланды
31 Наурыз 2015
2015-жылдың 4-наурызында Қазақ ұлттық өнер университетінде Білім және ғылым министрінің қатысуымен 2014 жылдың «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағы иегерлерін марапаттау салтанатты рәсімі өткізілді.