КТК-капустник
25 Қараша 2014
14-қарашада академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің жастар сарайында, «Жастар – Қазақстанның болашағы» аймақтық студенттік жастар фестивалі аясында, халықаралық студенттер күніне арналған КТК-капустник өтті. Қарағанды мемлекеттік медицина университетін екі команда таныстырды: «Красавчики» (орыс лигасы) және «Күлкі синдромы» (қазақ лигасы).
“See into the future. ХХІ ғасырдағы дағдылар, кәсіпкерлік және жұмысқа орналасу”, 18-19 қараша 2014 жылы
24 Қараша 2014
2014 жылдың 18-19 қарашасында Назарбаев университетінде “See into the future. ХХІ ғасырдағы дағдылар, кәсіпкерлік және жұмысқа орналасу” атты конференция өтті. Бұл конференция Ұлыбритания мен Қазақстан арасындағы ынтымақтастық 20 жылдығына арналған.
«Әлеуметтік-еңбектік қатынастарды реттеу» атты конференция
24 Қараша 2014
21.11.2014 ж. Қарағанды экономикалық университетінде «Әлеуметтік -еңбектік қатынастарды реттеу» атты конференция өтті. Біз, Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 3-005 және 3-006 топ студенттері, Республиканың беделді тұлғаларымен, атап айтсақ: «Самрұқ қазына» әлеуметтік әріптестік орталығының басшысы Н.К.Еримбетов, Еуразия университетінің профессоры, заң ғылымының докторы Е.Н. Нургалиева сияқты құрметті тұлғалармен кездесуге мүмкіндік бергені үшін біздің университтің басшылығына алғысымызд
Долинка елді мекеніндегі саяси қуғын-сүргін құрбандарына арналған мұражайға саяхат.
21 Қараша 2014
Қазақстан тарихы пәні барлық қазақстандықтарды өткен тарихқа құрметпен қарауға, патриоттық сезімнің қалыптасуына және толеранттылыққа үйретеді. Біздің өткеніміз-яғни ерлік те, қасірет те қазақстан халықтарын бірігуге шақырады. Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың басты мақсаты да осы.
Ақындар конференциясы.
20 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері медициналық пәндерді ынтамен оқумен ғана емес, сонымен қатар облыстық поэзия және сөз өнеріндегі асқан дарынымен ерекшеленеді. Мысалға алсақ «Memory»
Жастар – Қазақстан болашағы!
20 Қараша 2014
14 қарашада «Жастар – Қазақстан болашағы» аймақтық студенттер фестивалі аясында академик Е.А. Бөкетов атындағы ҚарМУ Студенттерінің мәдениет сарайында «Қарағанды облысындағы ЖОО студенттердің өзін-өзі басқару органдарының даму болашағы» тақырыбына дөңгелек үстел өтті. Іс-шара Халықаралық студенттер күнін мерекелеуге арналған. Дөңгелек үстел ұйымдастырушы ҚарМУ жастар ісі жөніндегі комитеті болып табылады.
БІЗДІҢ ӨМІРІМІЗ ҚАНДАЙ? ОЙЫН!
19 Қараша 2014
Интеллектуалды ойын барысында әйгілі «Не? Қайда? Қашан?» телебағдарламасының ұраны Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің намысын қорғаған «66.kz» командасының да ұранына айналды. Командамыздың құрамында 2-075 және 2-083 топ студенттері: Бирюкова Мария, Диннер Екатерина, Кузнецов Георгий, Слугин Александр, Спиридонова Алёна және Кусаинова Фатима бар. Команда екі жылдан бері, кейбір балалар – тіпті мектептен бастап ойнайды.
Никотинге тыйым.
19 Қараша 2014
Халықаралық темекі шегумен күрес күніне арналған айлық шеберінде 14 қарашада Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жастар – темекі шегуге қарсы» тақырыбында пікірталас турнирі өткізілді.
Жатақханалардағы чемпионат.
19 Қараша 2014
2014 жылдың көктемінде ҚММУ спорт клубы барлығы сүйіп ойнайтын ойнайтын, университет студенттерінің басын біріктіре алатын футбол бойынша турнирді құруды шешті. Университеттің тәрбие жұмысы жөніндегі іс-шараларға шағын-футбол бойынша жатақханалар арасында жаңа жарыстар қосылды.
Денсаулық сақтау бойынша халықаралық студенттік конференция (ICHAS 2014)
19 Қараша 2014
Маған 24-25 қазанда Дублинде (Ирландия) өткен, Ирландиядағы (RCSI) Хиургия Корольдік колледжі базасында болған денсаулық сақтауға байланысты Халықаралық студенттік конференцияға(ICHAS 2014) қатысудың сирек мүмкіндігі түсті.