Кәсіподақ, дәл осы қалыпты сақта!
22 Қазан 2014
«ҚММУ қызметкерлері және студенттерінің тәуелсіз кәсіподағы» ҚҰ-мен бірге университетіміздің спорт клубы тамаша бастамамен бастады. Біздің футболшыларымыз өздерінің жанкүйерлерін кез-келген турнирде медицианлықтардың тек қана ең жоғары орынға ғана ұмтылатындығына дағдыландырды. Команда ойыншылары қорыққандықтан емес, оқудың қиындығымен қатар жаттығуларға күш салумен, «alma mater» өздерінің спорттық намысын сақтап қалу үшін тырысты.
Жаңа маусымда алғашқы жеңіс.
22 Қазан 2014
ҚММУ волейбол құрамасы жаңа маусымды сенімділікпен бастады. «Союз ВИВАКО» ҚҰ-мен бірлесе Дене тәрбиесі және спорт басқармасы ұйымдастырған және Кеңесәскерлерінің Ауғаныстаннан шығарылғанына 25жыл толуына арналған дәстүрлі турнирде біздің командамыз сенімді және қызықты ойын көрсетті.
Регби бос белбеулерге арналмаған
21 Қазан 2014
2014 жылдың 3 - нен 9 - қазан аралығында Талдықорған қаласында студенттік командалар арасында регби бойынша I Республикалық чемпионат болып өтті. Қазақстанның жеті қалалары атынан ұсынған, турнирге сегіз ұжым қатысты: Астана, Алматы, Тараз, Талдықорған, Қарағанды және Ақтау.
«Медициналық және клиникалық психологияның өзекті мәселелері» шеберлік--классы
21 Қазан 2014
2014 жылдың 6-10 қазан айында ҚММУ базасында психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасында үзліксіз касіби даму факультетінің «Медициналық және клиникалық психологияның өзекті мәселелері» тақырыбы бойынша шеберлік-класс өткізілді.
Германиядағы академиялық ұткырлық.
21 Қазан 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Жалпы медицина» мамандығында білім алатын VІІ курс студенттері 2014 жылдын 1–30 қыркүйек аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы негізінде Германияның Франкфурт (Одер) қаласының клиникасында білім алып келді. Оқу үрдісі барысында біз онкологиялық аурулар диагностикасы және емдеу алгоритмдерін, ұтымды химиотерапия негіздерін үйрендік, онкологиялық ауруларды анықтауға қажетті тәжрибелік дағдыларды меңгердік.
«Тіл – достықтың тірегі» атты облыстық жастар форумы.
21 Қазан 2014
Тіл – бұл адамдармен қарым – қатынас жасаудағы маңызды құрал. Қоғамдық өмірдің барлық тараптары, адамның барлық танымдық процесстері мен шығармашылық қызметтері, оның санасының әр мезеті тілмен қатар жүреді. Әр мемлекеттің өз мемлекеттік тілі бар. Біздің еліміздің мемлекеттік тілі – қазақ тіл.
ҚММУ қабырғасында мұғалімдер күні мен қарттар күні
21 Қазан 2014
«Мұғалімдер күнін» мерекелеу аясында университет қабырғасында университетінің профессорлық-оқытушылар құрамының ардагерлерін құттықтауға арналған концерт өтті.
“Дәрігер мен науқастың құқықтық мәртебесі” атты ашық сабақ.
21 Қазан 2014
2014 жылдың 15 қазанында ҚММУ «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының “5-003” –“5-004” топтар арасында кафедра меңгерушісі А.К. Сұлтановтың жетекшілігімен «Дәрігер мен науқастың құқықтық мәртебесі» атты ашық сабақ “Әлеуметтік медицина және қоғамдық денсаулық сақтау” кафедрасында “Профилактикалық медицина, биология және фармация” факультет деканының орынбасары А.Қ. Омарова және бір топ кафедра аға оқытушыларының қатысуымен өткізілді.
«Қатерлі ісіктерді емдеу және диагностикасындағы инновациялық технологиялар» тақырыбы бойынша мастер-класс
20 Қазан 2014
ҮКДФ №1 хирургия пәндер кафедрасы мен ҚММУ онкология кафедрасы Облыстық онко орталығында «Қатерлі ісіктерді емдеу диагностикасындағы инновациялық технологиялар» тақырыбы бойынша 06.10.14.-10.10.14 аралығында мастер-класс өткізілді.
«Онкогематологиядағы инновациялық технологиялар» конференциясында
17 Қазан 2014
2014 жылдың 2-3 – қазаныкүні Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде онкология және гематология бойынша жетекші отандық және шетелдік мамандардың