«Қазақстандық білім беру саяхаты кеңесінің» мәдени алмасу бағдарламалары

08 Ақпан 2021

2021 жылдың 4 ақпанында Қарағанды ​​медицина университеті студенттерінің «Қазақстандық білім беру саяхаты бойынша Қазақстандық кеңес» халықаралық алмасу агенттігінің (қысқаша KCET) өкілдерімен онлайн-кездесуі өтті.

Агенттік ұзақ жылдар бойы оқыту және халықаралық мәдени алмасу бағдарламалары бағытында жұмыс істейді. Work and Study England, Еуропада, Англияда, АҚШ-та, Канадада, Австралияда, Жаңа Зеландияда, Қытайда, Work and Travel USA-да кәсіби тағылымдамалар сияқты.

Кездесуде АҚШ, Канада, Ұлыбритания, Австралия, Испания, Франция, Германия, Жаңа Зеландия, Мальта және басқа елдерде оқу жылы мен жазғы каникулға арналған түрлі мәдени алмасу бағдарламалары жарияланды.

Сондай-ақ, кездесуде KCET ұсынатын қызметтер туралы презентация жасалды. Оның ішінде ағылшын тілін үйрету курстары, іс қағаздары, түрлі бонустық карталар бар.

Бұл ақпарат барлық курстардың студенттеріне қатысты. Соңында KCET өкілдері консультация және жаңа ұсыныстар туралы ақпарат беру үшін байланыстарды қалдырды.