Клиникалық ситуациялық есептерге интерактивті талдау жүргізді

02 Сәуір 2021

Қарағанды ​​медициналық университетінің ішкі аурулар кафедрасында 2021 жылдың 12 мен 18 наурызы аралығында Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің факультеттік терапия кафедрасының профессоры Мавзютова Гузель Анваровна академиялық ұтқырлық шеңберінде қашықтықтан оқыту жүргізді. «Жалпы медицина» мамандығының 4-052 тобының студенттері «Дифференциалды диагностика және қанайналым жүйесі ауруларымен терапия принциптері» пәні бойынша.

Онлайн-семинарлар шеңберінде профессор Г.А. Мавзютова терапия саласындағы жоғары білікті маман бола отырып, дәріс материалынан басқа, жалпы жүрек-қан тамырлары ауруларының дамуының патогенетикалық механизмдеріне назар аудара отырып, клиникалық жағдайлық тапсырмаларды интерактивті талдауды қолданды.

Профессор Г.А. Мавзютова қанайналым жүйесі ауруларын дифференциалды диагностикалық іздеу мен емдеудің заманауи тәсілдері туралы өзінің заманауи білімімен бөлісті.