Кешенді жүйелік шолу тренингі

20 Сәуір 2021

14.04.2021 ж. Қарағанды ​​медициналық университеті мен JAMK қолданбалы ғылымдар университеті ұйымдастырған JBI институтының, Аделаида университетінің кешенді жүйелік шолу бағдарламасы бойынша алғашқы оқу модулін өтті.

Тренинг AccelED жобасының бір бөлігі болып табылады («Қазақстандағы магистратура және PhD докторантура деңгейлеріндегі мейіргер ісін Қазақстандағы жоғары білім беруде жетілдіру»), ол Эразмус + арқылы ЕО қаржыландырады, ол жоғары білім берудің әлеуетін арттыру және реформалау бойынша инновациялық жобаларды жүзеге асырады.

Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінің деканы Ж.А. Даулеткалиева, мейіргерлік білім беру мектебі деканының оқу ісі жөніндегі орынбасары А.Р. Айтмағамбетов, және «Қоғамдық денсаулық сақтау» және «Мейіргерлік ғылым» мамандықтарының докторанттары И.Б. Меерманова, Ф.Х. Садуева, Ж.М. Қуаныш.

JBI-дің кешенді жүйелік шолу бағдарламасы қатысушыларға шешім қабылдауға немесе клиникалық практикаға арналған нұсқауларға ең сенімді дәлелдер келтіру үшін әр түрлі типтегі сенімді жүйелік шолулар жүргізуді үйренуге мүмкіндік береді.

Тренинг 3 модульден тұрады және хаттама дайындалады:

Модуль 1: Дәлелді денсаулық сақтауға кірісу және дәлелдемелерді жүйелі түрде шолу, 14.4.2021

Модуль 2: Сандық дәлелдемелерді жүйелі түрде шолу, 28.04.2021 ж. және 5.5.2021 ж.

Жүйелік шолу хаттамасын дайындау: 6.4-1.6.2021 ж

Модуль 3: Зерттеудің сапалы дәлелдемелерін, баяндауын және мәтінін жүйелі түрде шолу: 2.6.2021 және 9.6.2021