«Денесі саудың рұхы сау»

28 Маусым 2021

Медицина қызметкерлері күніне арналған "Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз" онлайн іс-шарасы аяқталды, оған университеттің барлық қызметкерлері қатыса алды. Олар жұмыстан бос уақытында дене шынықтырумен қалай айналысатыны туралы бейнеролик ұсынды.

Дене денсаулығы орталығы жастармен жұмыс бөлімінің бастығы А. А.Унгарбаева, Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінің еңбек сіңірген профессоры В. Н.Приз, морфология және физиология кафедрасының меңгерушісі Н. Н. Наурызов, "ҰАК" КЕАҚ қызметкерлерінің кәсіподағы " ҚБ төрағасы кірген комиссия мүшелерімен бірлесіп аталған іс – шараны қорытындылады.

Морфология және физиология кафедрасы ең белсенді, спорттық, ұйымшыл болды. Олар жеңімпаз атанды. Медицина мектебі деканатының командасы да өздерін жақсы жағынан көрсете білді. Олар 2 орынға ие болды. Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы өзінің жауынгерлік қасиеттерін көрсете отырып, 3 жүлделі орынға ие болды.

Сондай-ақ, салауатты өмір салты үшін нағыз күрескерлер Азамат Мүбаракшеновты(материалдық жабдықтау бөлімі), Анна Мищенконы(тілдерді дамыту орталығы), Әсел Мұсабекованы(мейіргерлік білім беру мектебі) қуанышпен атап өткім келеді.

Онлайн іс-шараның барлық қатысушылары грамоталармен, ал жүлдегерлер бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Баршаңызды келе жатқан мерекемен құттықтаймыз! Сізге сәттілік пен мықты денсаулық тілейміз.

Дене денсаулығы орталығы