Пәкістанмен ынтымақтастық орнату

01 Шілде 2021

2021 жылы 30 маусымда Пәкістан Ислам Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Қарағанды ​​медициналық университетінде болды.

Сапар аясында  КЕАҚ «ҚМУ» басқарма төрағасы - ректоры Анар Ақылбекқызы Тұрмұхамбетова. Халықаралық медицина факультетінің деканы К.К. Төлеубеков, Халықаралық медицина факультетінің деканның оқу жұмысы және ғылым жөніндегі орынбасары Қ.Қ. Сәрсенбаев және халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы М.В. Успанова мен бірге кезтесу өтті.

Келіссөздер барысында Пәкістандағы медициналық университеттердің Қарағанды ​​медициналық университетімен ғылым және білім беру саласындағы ынтымақтастық векторлары, сондай-ақ КЕАҚ «ҚМУ» - ға Пәкістаннан талапкерлерді қабылдау мүмкіндігі талқыланды.

Елші мырза университеттің құрылымымен, оның ішінде мұражаймен, ғылыми орталықпен және кітапханамен танысты.

Сапар қорытындысы бойынша Төтенше және Өкілетті Елші университетті жоғары бағалап, жемісті ынтымақтастыққа үміт білдірді.