Жайық Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасына - 45 жыл

01 Қазан 2021

Рухани жаңғыру бағдарламасының басты ерекшелігі өскелең ұрпақтың рухани дамуы. Осы мақсатта кітапхана үлкен роль атқарады. Ж. Бектуров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасы өзінің мерейлі мерекесін атап өтті.

Қарағанды шаһарында беделді, кітап қоры үлкен қара шаңырақтың осы жылдарда өскелең ұрпаққа рухани тәлім тәрбие беруде, насихаттауда атқарған жұмыстары өте зор. Әртүрлі тақырыптарда өткізіліп жататын шараларына Қарағанды Медицина университетінің студенттері де белсене араласып тұрады. Кітапхана мен Университеттің арасында тығыз байланыс бар. Университеттің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушыларының ұйымдастыруымен бүгін де мерекелік шараға қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 1 курс студенттері қатысып, қуаныштарына ортақтасты.