Рухани жаңғыру аясында

17 Қазан 2021

Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында 14.10.21 ж. Қарағанды облыстық  Ж. Бектуров  атындағы жасөспірімдер кітапханасында, Қарағанды жастары арасында, «Дарабоз», интеллектуалды танымдық ойынының келесі сайысы өтті.

Тәуелсіздігіміздің 30 жылдығына арналған арнайы шараның басты мақсаты жастардың бойында Қазақстандық патриотизмді қалыптастыру, Отанға сүйіспеншілікті, азаматтық және төзімділікті қалыптастыру, рухани және адамгершілік тәрбие беру, білімге баулу.

Дарабоз интеллектуалдық, танымдық ойынына қазылар алқасына, Қарағанды медицина университеті Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Камшат Жақсылыққызы қатысып, медицина, стоматология мектебінің студенттері көрермен ретінде тамашалады.