Мейіргерлік қызметтерді дамытуда сервистік дизайн тәсілін қалай пайдалана аламыз?

27 Қазан 2021

26.10.2021 ж. ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жетілдіруге арналған, JAMK қолданбалы ғылымдар университеті мен Қарағанды ​​медицина университетінің ұйымдастыруымен үш вебинар сериясының екінші вебинары өтті. Екінші вебинар келесі тақырыпқа арналды: Біз мейіргерлік қызметті дамытуда сервистік дизайн тәсілін (қызметтік дизайн) қалай пайдалана аламыз?

Вебинардың негізгі дәрісін JAMK қолданбалы ғылымдар университетінің аға кеңесшісі, PhD (Мейіргер ғылымы) Йоханна Хейккиля, Финляндия оқыды. Осыдан кейін қатысушылар шағын топтарда мейіргерлік өз тәжірибесінде күнделікті кездесетін өзекті мәселелерде сервистік дизайн қызметін пайдалану мүмкіндіктерін талқылауға мүмкіндік алды. Желтоқсан айында өткен шеберлік сыныбында одан әрі зерттеуді қажет ететін 5 мәселе анықталғанын атап өткен жөн. Талқылауға 90-нан астам Қазақстанның медициналық жоғары оқу орындарының қатысушылары және олардың практикалық денсаулық сақтау саласындағы серіктестері қатысты.

Келесі, үшінші вебинар JBI ынтымақтастық орталығының сервистік дизайнды дамытудағы артықшылықтарына арналады. Дәрісті Бианка Пилла, JBI, Денсаулық және медицина ғылымдары мектебінің, Аделаида университетінің, Австралияның халықаралық байланыстар жөніндегі менеджері оқыды. Вебинар 2021 жылдың 24 қарашасында Нұр-Сұлтан уақыты бойынша сағат 11:00-де өтеді, қатысу үшін ұйымдастырушыларға пошта немесе телефон нөмірі бойынша хат жазыңыз: Жұлдыз Қуаныш, kuanysh@qmu.kz, +77058283096.