Коммуникация жекетұлғаныңбәсекегеқабілеттілік факторы ретінде

09 Қараша 2021

«Руханижаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары 06.11.2021 ж. " Effective communication as a factor enhancing individual competitiveness" халықаралық қатысумен ғылыми семинар өткізді.

Семинарға шетел факультетінің 3 курс студенттері қатысты. Семинардың қонақтары: сертификатталған кәсіби спикер К.Т. Пиллей, Г. Сеггу (Малайзия) "EdQuest" халықаралық мектебінің негізін қалаушысы.

Семинар барысында коммуникация мәселесін бәсекеге қабілетті тұлғаны қалыптастыруға ықпал ететін фактор ретінде ашатын баяндамалар ұсынылды. Коммуникация процесіндегі гендерлік айырмашылықтар, мәдени ерекшеліктер мәселелері қаралды және қарым-қатынастағы негізгі кедергілер талқыланды.

Семинар модераторлары ретінде Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары Оспанова Мадина Болатовна, Жуманбаева Зарина Кайратовна, Ковтун Ольга Алексеевна сөз сөйледі.