COVID-19 пандемиясы жағдайында білім беру кеңістігінің болашағын талқылады

14 Желтоқсан 2021

2021 жылдың 11 желтоқсанында Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30-жылдығына орай «Әлеуметтік-саяси жаңғырудың посткеңестік модельдері: 30 жылдық тәжірибе» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті. Конференцияға Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының қауымдастырылған профессоры Б.С. Малыбаева, ассистент-профессор О.А.  Ковтун, тағылымгер-оқытушы Ю.Г.Осинцева, халықаралық факультеттің 2 курс студенттері Шарма Деванг және Санни Соланки қатысты. Конференция онлайн форматта өткізілді. Қатысушыларымыз Covid-2019 пандемиясы жағдайында білім беру кеңістігінің проблемалары мен келешегі туралы пікірлерімен бөлісіп, нәтижелі пікір алмасуға өз үлестерін қосты.

Біздің студенттеріміз үшін осындай ғылыми форумға қатысудың алғашқы тәжірибесі болды және олар өз мақсаттарына сай тамаша жұмыс жасады.