Кезекті бір лайықты қорғау

16 Маусым 2022

2022 жылдың 31 мамырында «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ мағындағы м.ғ.к., қауымдастырылған профессор Калишев Марат Гузаировичтың төрағалығымен «Қазақстанда 2030 жылға дейін жалпы практика дәрігерлеріне қажеттілікті жоспарлау және болжау» тақырыбына 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Харин Азамат Дуйсенбековичтің диссертация қорғауы өтеді.

Диссертация «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-нда орындалды.

Диссертациялық кеңес туралы үлгі ереженің соңғы талаптарына сай, отырысқа уақытша мүшелер қатысты. Олар: медицина ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ҰҒА корреспондент-мүшесі, «Primary Health Care» Ұлттық ассоциациясының Президенті Төлебай Қосиябекович Рахыпбеков, медицина ғылымдарының докторы, профессор, «Primary Health Care» Ұлттық ассоциацияның Басқарма төрағасы, ҚР ДСМ МСАК және әлеуметтік жұмыс бойынша штаттан тыс маманы Роза Абзаловна Абзалова, , Қоғамдық денсаулық сақтау және медициналық құқық институты, 1-ші медицина факультеті, Карл университетінің PhD докторы Тулупова Елена Сергеевна, С.Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті Х. Досмұхамедов атындағы қоғамдық денсаулық сақтау мектебі қоғамдық денсаулық кафедрасының доценті, медицина ғылымдарының докторы Аимбетова Гүлшара Ерғазықызы.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Омарқұлов Бауыржан Кәденұлы – медицина ғылымдарының кандидаты, «Қарағанды қаласының Медицина университеті» КеАҚ, Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық институтының директоры, Қарағанды, Қазақстан Республикасы.

2. Койков Виталий Викторович – медицина ғылымдарының докторы, профессор, «Астана Медицина университеті» КеАҚ ғылым жөніндегі проректоры.

3. Сон Ирина Михайловна – медицина ғылымдарының докторы, Ресей үздіксіз кәсіптік білім беру медициналық академиясының денсаулық сақтауды ұйымдастыру және қоғамдық денсаулық сақтау кафедрасының профессоры, Мәскеу қ., Ресей ФедерациясыЖасырын дауыс беру нәтижесінде докторант Ермаханова Жанар БҒМ Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінде философия докторы (PhD) дәрежесін беруге ұсынылды. Диссертациялық кеңес докторант пен ғылыми кеңесшілерді сәтті қорғауымен құттықтап, келешекте табыс тілейді!

Диссертациялық кеңестің ғалым хатшы, PhD Даулеткалиева Жания Абаевна