Жас ғалымдар байқауы

16 Маусым 2022

«XXI ғасырдағы еңбек медицинасы: жұмыс істейтін халықтың денсаулығын сақтау мәселелері» конференциясы шеңберінде жас ғалымдар конкурсы өткізілді. Профессор, м.ғ.д. Г.С. Агзамова (Ташкент медициналық академиясы) бастаған құзыретті қазылар алқасы постерлік баяндамалардың барлығын жан-жақты зерттеді.

Қазылар алқасының мүшелері: м.ғ.д., профессор Ш.С. Қойгельдинова («ҚМУ» КеАҚ); м.ғ.к., профессор Ж.А. Жагипарова («СМУ» КеАҚ Павлодар филиалы); м.ғ.к., профессор М.Г. Калишев («ҚМУ»  КеАҚ); м.ғ.к., профессор С.Р. Жакенова («ҚМУ» КеАҚ).

I дәрежелі дипломмен «ҚМУ» КеАҚ резиденті М.А. Попова, жетекшісі - профессор Л.К. Ибраева марапатталды.

II орынды «ҚМУ» КеАҚ докторанты Д.Е. Төлегенова мен «ҚМУ» КеАҚ резиденті О.С. Классен бөлісті.

III дәрежелі дипломдармен «АМУ» КеАҚ магистранты А.К. Сисенова, жетекшісі - профессор А. А. Исмаилова; «АМУ» КеАҚ магистранты Ш.К. Кульбаева, жетекшісі - м.ғ.к., қауымд.профессор А.К. Тургамбаева, кеңесші - м.ғ.д., профессор А.А. Мусина; «ҚМУ» КеАҚ резиденті Е.И. Семашко, жетекшісі - профессор Ибраева Л.К.

Қазылар алқасының төрайымы-профессор Г.С. Агзамова мен ҚД және КАК институтының директоры профессор Б.К. Омарқұлов жүлдегерлерді құттықтап, еліміздің денсаулық сақтаудың білікті мамандарының болашағы үшін практикамен қатар ғылыми қызметтің жалғасатынына үміт білдірді.