Kemel Kasipker іріктеу турының жеңімпаздары Entrepreneurial MeetUp 2023 байқауына қатысты

01 Ақпан 2023

AlmaU қабырғаларында 20-22 қаңтар аралығында көптен күткен EM 2023 өтті. Іс-шара 3 күнге созылды, сол аралықта қатысушылар кәсіпкерлермен, бизнесмендермен, топ-менеджерлермен, стартаптардың негізін қалаушылармен және түрлі салалардың сарапшыларымен танысып, сөйлесе алды.Қарағанды медицина университетінің 11 білім алушысы мен 4 қызметкері EM 2023-ке қатысты.

Біздің балалар үшін бірінші күні PERSONA Халықаралық репродуктология клиникалық орталығына экскурсия ұйымдастырылды, оның бизнес-кейсін Kemel Kasipker чемпионатында студенттер шешті. Әрі қарай қатысушылар Светлана Фортунаның зияткерлік-шығармашылық тимбилдинг атмосферасына еніп кетті.

Екінші күні студенттер Еуразиялық банктің басқарма төрайымы Ләззат Сатиевамен қаржыны ұлғайту туралы сөйлесе алды. Күннің соңында балалар Forbes Kazakhstan нұсқасы бойынша 2021 жылы Қазақстанның ең бай бизнесмендерінің тізімінде 37-ші орынды иеленген Kusto Group тең иесі Қанат Копбаевпен кездесті.

Қорытынды күн ең нәтижелі болды: қатысушылар үшін inDrive халықаралық сервисінің негізін қалаушы Арсен Томскимен кездесу ұйымдастырылды. Ол бір мүйізді компания құру тарихымен бөлісті және қатысушылардың сұрақтарына жауап бере алды.

EM 2023 Ex CEO & ChocoFamily, RahmetApp ко-фаундері, Cantra USA, Ас үй’S акционері - Геннадий Кимнің шабыттандыратын қойылымымен аяқталды. Ол жалдамалы жұмыстан қалай кеткені және өз жобаларын құру жолы туралы айтты.

Біздің қызметкерлер өз кезегінде Rozetka Бюросынан «Университетте оқытушыға қалай қауымдастық құрушы болуға болады?», Ұлан Үсеновтан «Креативті оқыту», Рим Абдуллиннен «Сыни ойлау», Данияр Медетовтан «Білім беру ортасындағы Трекинг» модульдері бойынша оқудан өтті.

Entrepreneurial MeetUp «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасы шеңберінде ұйымдастырылған, оның мақсаты классикалық өңірлік оқу орындарын кәсіпкерлікке айналдыру, өңірдегі кәсіпкерлік қоғамдастықты дамыту, сондай-ақ білім алушылардың кәсіпкерлік дағдыларын дамыту болып табылады.

2017 жылы Еуразиялық Топ «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасына бастамашылық етті.