"Әлеуметтану ғылымдары" номинациясының жеңімпазы!

01 Ақпан 2023

2023 жылдың қаңтарында жыл сайынғы халықаралық зерттеу жұмыстары байқауы өтті, онда "Биомедицина" ББ 1 курс студенті Бигали Алиби "Әлеуметтану ғылымдары" номинациясы бойынша I дәрежелі дипломмен марапатталды. Зерттеу жұмысының тақырыбы "Жалғыздық пен кәрілік: синонимдер?" көптеген ғылыми қызметкерлердің, қызығушылық танытқан оқырмандардың назарын аударды. Ғылыми жетекшісі - Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының ассистенті Ламанова Александра Сергеевна ғылыми дамуға қосқан үлесі үшін марапатталды.

Алиби жұмысының мақсаты қазіргі қоғамдағы егде жастағы адамдардың жағдайын бағалау, сондай-ақ жалғызбасты қарттарға қамқорлық жасаудың әлеуметтік тетіктерінің тиімділігін арттыру, өйткені жалғыз Кәрілік психологиялық, психикалық және тіпті білім беру ошағы бола алады.

Конференцияны ұйымдастырушы: "Жаңа ғылым" Халықаралық ғылыми серіктестік орталығы.

Іс - шараның негізгі міндеті - заманауи зерттеушілер мен инноваторлардың ғылыми-технологиялық жетістіктерін жүзеге асыру мақсатында халықаралық ғылыми әріптестік пен кооперацияны дамытуға жәрдемдесу. Барлық ғылыми жұмыстар сайттағы мақалалар жинағында жарияланған Sciencen.org конкурстар мұрағаты бөлімінде және eLIBRARY ғылыми электрондық кітапханасында тіркеледі.