Ұлыстың ұлыкүні - Наурыз мейрамы!

16 Наурыз 2023

Наурыз–қазақтардың, Азияның көптеген халықтарының да бес мың жылдан астам уақыт бойы атап өтілетін жылдағы басты мерекесі. Наурыз–көктеммерекесі, табиғаттың жаңаруы, жаңа жылдың басталуы, жаңа өмір. Наурыз мерекесібұл табиғатқатабыну мерекесі.

Өмір туралы ғылымдар институтының академиялық жұмыс бөлімімен, кафедра оқытушылары және білімалушылар (студенттер, магистранттар және докторанттар) бірлесіп, Наурыз мейрамын өткізді.

Іс-шараны ұйымдастырудың басты мақсаты-Қазақстан жерінде бейбітшілік пен достықты нығайту, ұлттық бірегейлікті сақтау, отбасылық құндылықтарды дәріптеу, өскелең ұрпаққа халқымыздың салт-дәстүрлерін сіңіру.

Ұлттық музыкамен, әндермен, байқаулармен сүйемелденіп, дәстүрлі қазақ тағамдарымен дастархан жайылған «Армысың-Әз Наурыз» мерекелік іс-шарасы ұйымдастырылды.