«ТМД үздік студенті» байқауы

28 Сәуір 2023

2023 жылы 21 сәуір күні «ТМД-ның үздік студенті» атты халықаралық байқауы өткізілді.

Бұл  жастар және ғылым, тәуелсіздіктің жаңа бастамасы атты халықаралық, ғылыми-практикалық конференцияның негізінде ұйымдастырылған тәуелсіз мемлекеттер арасындағы шараға «Патология» кафедрасы «Патофизиология» бөлімі бойынша жетекшілік еткен ассисент-профессоры С.М. Аринованың жетекшілігімен, жалпы медицина мамандығының 3017 топ  студенті Нәлібаева Айнур Жанғалиқызы қатысып жеңімпаз атанды, «ТМД-ның үзік студенті» төс белгісімен, II дәрежелі дипломмен марапатталды.

Осындай жас ғалымдарымыз үлкен жетістіктерге жетіп және білімдерін шыңдай түсін, медицина саласына қосар үлестері көп болсын!

Студенттердің осындай жетістіктерге қол жеткізгені біздің еңбегіміздің ақталып бағаланғаны деп санаймын.