Құттықтаймыз!

22 Мамыр 2015

Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты  2 - курс Жалпы медицина мамандығында оқитын Алуа Серікқызы, Айгүл Аманкелдіқызы, Айкүміс Әлкенқызыны Еуразиялық одақтың құрамына кіретін мемлекеттер экономикасының инновациялық дамуындағы маңызды мәселелер жөніндегістуденттер мен магистранттар арасында ұлтаралық -практикалық конференцияда ІІІ орынды жеңіп алғанымен құттықтайды. Бұл конференция 4-5 мамыр аралығында Қарағанды экономикалық университетінің қабырғасында өтті. Баяндама тақырыбы Абай «Мәңгілік – ел» ұрпақтарын эстетикалық тұрғыда тәрбиелеудің жаршысы ретінде. Баяндаманың ғылыми жетекшісі Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының аға оқытушысы – Нұрмаханова Несібелі Жұмабайқызы.

Жұмыстарыңыз жемісті болсын.

Жалпы медицина және стоматология факультеті.