Темекі шегу мәселері бойынша дөңгелек үстел

26 Мамыр 2015

2015 жылдың 21 мамырында Қазақстан медицина жастарының қауымдастығы (KazMSA) темекі шегу мәселері бойынша дөңгелек үстел өткізді.

Дөңгелек үстел барысында темекінің шылым шегушілер және айналасындарға зияны туралы сұрақтар қозғалды. Қымбат Кабдуллина басқа елдерде шылым шегумен күрес тәжірибесі туралы ақпаратты дайындады. Нұрмахан Жолшыбек ҚР заңдары, темекі шегуді шектеу туралы ақпаратты айтты. Мақсұтжан Манасовтың дайындаған әлеуметтік бейнежазбалары танымдық және қызықты болды. Сонымен қатар қоғамдық орындарда, атап айтқанда, университетте темекі шегу сұрақтары да қозғалды. Маликайдар Айжан әлемде және елдерде темекі шегушілер туралы статистиканы оқып берді.

Дөңгелек үстелдің барлық қатысушылары алғыс хаттармен марапатталды: Б. Ибраев, А. Кұралбаева, Е. Мұсабаев, Н. Есім, К. Кабдуллина, М. Манасов, Ф. Тюлегенова, А. Іргебаева, А. Маликайдар, К. Жанболсын, Н. Жолшыбек, М. А. Қайыркен, Ә. Мелденова, А. Жақсынбет, А. Қалыбекова, А. Олжабаева, З. Уразбекова, А. Қалыбекова, К. Қаныбекова.

ҚММУ Қазақстан медицина жастарының қауымдастығының (KazMSA)

жергілікті комитеті

ЕсімНурила