«Алтын күздің» күміс табысы

20 Қазан 2015

Салауатты өмір салтын насихаттау, жеңіл атлетиканы дамыту, университет студенттерін күнделікті спортпен айналысуға және түрлі қашықтықтарға жүгіруді дәріптеу ҚММУ спорт клубының жеңіл атлетика бойынша секциясының негізгі бағыттары болып табылады.

Физикалық тәрбиелеу курсымен медициналық реабилитология кафедрасының аға оқытушысы Д.Д. Мукушевтың басшылығымен ҚММУ студенттері бірнеше жыл бойы «Алтын күз» дәстүрлі қалалық жеңіл атлекталық кросқа қатысады.

ҚММУ құрам командасы В.Рогозин (5-115 ЖМ), А.Усербаев (4-005 МПІ), К. Қошқаров (4-005 МПІ), О.Ребрина (3-069 ЖМ), А.Файрушина (4-005 МПІ), А.Қойшибаева (4-100 МПІ), Ж.Оралбекова  (2-015 ЖМ), С.Рахимберлина (2-082 ЖМ) және С.Батыр (2-020 ЖМ) құрамда ерік және жігерлікті көрсетіп құрметті 2 орынға ие болды.

«Күміс» команданың барлық қатысушылары грамоталармен және құнды сыйлықтармен марапатталды.

ҚММУ спорт клубы