«Қыран» қазақ тілі клубы шақырады

10 Қараша 2015

2015-2016 оқу жылында «Қыран» шығармашылық клубы өз жұмысын жаңғыртты. Аталмыш клуб жұмыстары қазақ тілі кафедрасы аясында жүзеге асырылады.

Клуб мақсаты: Жаңа уақыт талаптарына жауап бере алатын, кәсіби білікті,бәсекеге барынша қабілетті мамандарды даярлап,олардың бойында қазақстандық патриотизмді, төзімділікті, жоғары адамгершілік қасиеттерді тәрбиелеп,үйлесімді дамыған жауапты тұлғаны қалыптастыру. Өнерлі дарынды жастарға қолдау көрсету,шығармашылығын дамыту,оларға эстетикалық, патриоттық тәрбие беру.

«Қыран» клубының жұмысы әр айдың соңғы бейсенбісінде сағат 1630

1800 аралығында өтеді.

Тілдік норма, сөз зергерлігі мен сөйлеу мәдениеті – қоғамдағы елеулі мәселелердің қатарында. Осы орайда, қазақ тілінің тиегін ұстап термесін толғаймын деушілерді, қазақ тілі кафедрасының «Қыран» клубы шақырады!