Қазақстандағы медициналық колледждердегісимуляциялық оқытудың дамуын талқылау

23 Қыркүйек 2020

КеАҚ «Қарағанды Медициналық университеті»Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығы 2020 жылдың 22 қыркүйегінде онлайн режимде өткен ЗТБ-і«Қазақстанның медициналық колледждер одағының» кезекті отырысына қатысты. Осы кездесуде Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығының директоры Кемелова Гүлшат Сейтмұратқызы «Симуляциялық оқыту ортасы: қашықтықтан оқыту жағдайындағы жетістіктер факторы» атты баяндамаменсөз сөйледі. Бұл кездесуге Қазақстанның 90 медициналық колледжінің өкілдері қатысты. Гүлшат Сейтмұратқызы Қарағанды ​​медициналық университетіндегі симуляциялық оқытуды ұйымдастырудағы тәжірибесімен және қашықтықтан оқытудың инновациялық әдістері мен тәсілдерін ұсынды. Ұйымдастырушылар мен тыңдаушылар алынған ақпарат үшін үлкен ризашылықтарын білдіріп, алғыстарын айтты.

А.Бейсембекова, СББТО маманы