Деканның студенттермен кездесуі

29 Қазан 2021

Университетте қыркүйек-қазан айларыаралығында фармация мектебі деканының 1 курс 6В07201 «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы»  және 6В10103 «Фармация»  білім беру бағдарламалары бойынша оқитын  студенттерімен кездесуі өтті.

Кездесудің басты мақсаты болып студенттерді нормативтік құжаттармен таныстыру болды: «ҚМУ» КеАҚ  ішкі ережелері, рейтингтік жүйе туралы ережемен, Академиялық адалдық кодексімен және т.б. Әр студентті деканаттың жұмыс процесі туралы хабардар ету үшін әлеуметтік және тәрбиелік бағыттағы мәселелер атап өтілді. Декан факультеттің оқу үрдісіне, оның оң және теріс жақтарына назар аударды. Сонымен қатар, студенттер сұрақтар қойып, оларға жауап алды.

Сонымен қатар деканның оқу және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі орынбасары А.К.Омарова студенттерге үндеу жасады.