Ұсынылған зерттеулерді аттестаттау комиссиясы жоғары бағалады

08 Маусым 2022

2022 ж. 24 және 26 мамырда «7М05102 – Биолог-зерттеуші» және «7М05104 – Биоинженерия» білім беру бағдарламасы бойынша түлектердің магистрлік жұмыстарын қорғау КеАҚ ҚМУ өткізілді.

Аттестаттау комиссиясының отырысына Төраға Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті КеАҚ биология-география факультеті физиология кафедрасының қауымдастырылған профессоры, б.ғ.д. Мукашева Манара Алдешевна және ҚР БҒМ Ұлттық биотехнология орталығының Органикалық синтез зертханасының меңгерушісі, б.ғ. к., Ахметоллаев Ильяс Амирханович, Төраға орынбасарлары – Клюев Д. А., қауымдастырылған профессор, м.ғ.к. КеАҚ ҚМУ ҒЗО директоры және КеАҚ ҚМУ биомедицина кафедрасының қауымдастырылған профессоры Рахимова Б.Б., комиссия мүшелері, олардың ішінде КеАҚ ҚМУ биомедицина кафедрасының өкілдері, сондай-ақ «7М05104 – Биоинженерия» ББ бойынша магистрлік жұмыстардың жетекшісі – б.ғ.к., профессор, ҚР ДСМ «Ұлттық биотехнология орталығы» РМК бағаналық жасушалар зертханасының меңгерушісі Цой Вячеслав Борисович болды.

Түлектер биомедицина кафедрасының оқытушыларының жетекшілігімен жүргізілген зерттеулерінің нәтижелерін ұсынды, оларды аттестаттау комиссиясының мүшелері жоғары бағалады. Түлектердің көпшілігі докторантураға түсу үшін ұсыныстар алды. «7М05102 – Биолог-зерттеуші» және «7М05104 – Биоинженерия» білім беру бағдарламаларының түлектерін диссертациясын сәтті қорғауымен құттықтаймыз және еңбекте табыс тілейміз!