Стоматология қызметтерінің студенттермен кездесуі

07 Қараша 2022

Университетте қыркуйек айынан бастап стоматология мектебінің деканының  м.а. А.С.Калина, сонымен қатар деканның оқу жұмыстар жөніндегі орынбасары А.К.Омарова, деканның әлеуметтік жұмыстар жөніндегі орынбасары Р.Ж.Рақымғали " стоматология " білім беру бағдарламасы  1-5 курс студенттермен кездесулері өтті.

Кездесудің басты мақсаты болып студенттерді нормативтік құжаттармен таныстыру болды: ҚМУ КеАҚ  академиялық саясаты мен ішкі ережелерімен, рейтингтік жүйе туралы ережемен, Академиялық адалдық кодексімен және т.б.құжаттармен таныстыру.

Әр студентті деканаттың жұмыс процесі туралы хабардар ету үшін әлеуметтік және тәрбиелік бағыттағы мәселелер атап өтілді. Декан факультеттің оқу үрдісіне, оның оң және теріс жақтарына назар аударды. Сонымен қатар, студенттер сұрақтар қойып, оларға жауап алды.