«Алтын күз»

08 Қазан 2014

2014 жылдың 28 қыркүйегінде қалалық саябақта өндірістік және кәсіби  ұжымдар, колледждер, жоо командалары арасында дәстүрлі Күзгі жеңіл атлетика болып өтті. Спорттық іс-шараны Қарағанды қаласының 80-жылдығын мерекелеу шеңберінде қарағанды облысының спорт және мәдениет дене шынықтыру жөніндегі басқармасының ұйымдастырды.

Жарыстың бағдарламасына жасөспірімдер арасында 1000 м және қыздар арасында 500м жүгіру кірді. Жоғары оқу орындардан 6 жоо командасы ұсынылды, ал старқа осы күні 300-дей спортшылар қатысты.

Барлық қатысушылар жарыс барысында медициналық көмектің ұйымдастырылғандығының жақсы және қашықтықтың жақсы таңдалғандығын,  трасса дайындығының өте жақсы   екендігін айтты.

Табанды тартыста ҚММУ командасы ҚарМУ жеңіл атлеттеріне жол беріп атаулы 2 орынды иеленді.

Біздің спортшыларымызға әрі қарай жетістік, сонымен қатар жанкүйерлерді өздерінің жеңістерімен жиірек қуантуларын тілейміз.

Дене шынықтыру кафедрасының аға оқытушысы Д.Д.Мукушев.