«Намыс» командасын құттықтаймыз!

10 Қараша 2014

«Заңдарды білу – олардың сөздерін қабылдау емес,

мазмұны мен мағынасын түсіну»

2014 жылдың 31 қазан күні Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде

Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерін және заңдарын білу дәрежесіне байланысты Қарағанды, Теміртау қ. және Қарағанды облысының жоғарғы оқу орындары мен әскери бөлімшелерінің студенттері арасында олимпиада өтті.

Ол өте қатал режимде болды.Үшайналымнантұрды: 1 айналым- тест, 2 айналым- эссе, 3 айналым- таныстыру. Әр айналымнан кейін төрешілер қатысушыларды бағалап, өзінің әділ шешімін шығарды.

Студенттер өздерінің университеттерін үлкен дәрежеде таныстырып, өз білімдерін көрсетті.

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің атынан келген студенттер тобы – Сейдалы Ерзат, Мерғазина Мадина, Имаммәдіқызы Ақмарал III орындыжәне  «Еңүздікэссе» номинациясын иеленді.

Мадина Мергазина

«Намыс» пікірсайыс клубының мүшесі