Барселонадағы тағылымдама

16 Маусым 2016

«Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының 1 – курс магистранттары   И. Бейникова, Г. Жаналина және Ж. Сайлау,  сондай –ақ «Жалпы медицина» мамандығының магистранттары М. Байекеева, А. Кошанова, Ж. Нуртазина, Е. Ибадилдинов, Н. Махамбеталиева, Ш. Каунбекова  Испаниядағы Барселона университетінің медицина факультетіне академиялық ұтқырлық бойынша барып келді.

Оқу барысында біз деректерді статистикалық өңдеу, «Medline» электронды кітапханасын пайдалану, биоәдеп, эпидемиология, денсаулық сақтаудағы экономика, темекі шегудің  алдын алу, тұмау вирусының таралуы туралы дәрістер тыңдадық.

Сабақтан кейін біз қаланың көрікті жерлерін араладық: тарихи және мәдени ескерткіштерге бардық. Біз  жергілікті халықтың қала қонақтарына деген достық көзқарастарына , су және азық-түлік сапасына риза болдық.

Бейникова Ирина Васильевна, «Медициналық-профилактикалық іс» мамандығының

1 оқу жылының магистранты