Қарағанды медицина университеті
«Медицина және экология» журналы
«Медицина» ай сайынғы газеті

2020-2021 оқу жылына арналған мектеп кеңесінің құрамы

Т.А.Ә.

Лауазымы

1

Омаркулов Бауыржан Каденович

«ҚМУ» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіби денсаулық институтыныңдиректоры

2

Жакенова Сауле Рахимжанова

Бакалавриат білім беру бағдарламаларының жетекшісі:

-  Қоғамдық денсаулық сақтау

-  IT - медицина

3

Даулеткалиева Жания Абаевна

Кеңес төрайымы

4

Камарова Айсулу Макашовна

Кеңес төрайымының орынбасары

5

Айтымбетова Индира Куралбаевна

Кеңес хатшысы

6

Каюпова Гаухар Сериковна

Магистратура білім беру бағдарламасының жетекшісі:- 

Қоғамдық денсаулық сақтаудағы менеджмент

7

Кулов Дюсентай Баркенович 

Білім беру бағдарламасының жетекшісі «Қоғамдық денсаулық сақтау»

8

Шайзадина Фатима Мейрхановна

Білім беру бағдарламасының жетекшісі:

- «Эпидемиология»

- «Жұқпалы және паразиттік аурулар эпидемиологиясы»

9

Галаева Аза Исаевна

Білім беру бағдарламасының жетекшісі:

«Денсаулықты нығайту»

10

Калишев Марат Гузаирович

«Қоршаған орта және денсаулық»модулінің үйлестірушісі

11

Әкпар Дулатбек

«Natige milk»фабрикасының директоры

12

Залыгин Юрий Леонидовия

Тауарлар мен қызметтердің сапасын бақылау бөлімі бастығының орынбасары

13

Рахимова Бибигуль Багдатовна

Білім беру бағдарламаларының жетекшісі:

 «Биомедицина» бакалавриат ;

Магистратура білім беру бағдарламаларының жетекшісі:

-  «Биомедицина»

-  «Биолог-зерттеуші»

-  «Биоинженерия»

14

Есильбаева Баян Турдалиевна

«Молекулалық генетика» модулінің үйлестірушісі (бакалавриат)

«Молекулалық биология» модулінің үйлестірушісі (магистратура)

15

Джангильдинова Светлана Александровна

«Генетика» модулінің үйлестірушісі (магистратура)

16

Ахметова Сауле Балтабаевна

«Биомедицина» модулінің үйлестірушісі (бакалавриат)

17

Койчубеков Берик Кенжибаевич

Білім беру бағдарламаларының жетекшісі:

- «Медициналық-техникалық менеджменті»

18

Асанбаев Дос Кадырович

«Қоғамдық денсаулық сақтау » білім беру бағдарламасының 3 курс студенті

19

Рыбалкина Анна Максимовна

«Биология » білім беру бағдарламасының 3 курс студенті

20

Бахытжан Айым Думанкызы

«IT - медицина» білім беру бағдарламасының 2 курс студенті

21

Жанабаева Назерке Жанболатқызы

«Қоғамдық денсаулық сақтау » білім беру бағдарламасының 2 курс студенті

22

Дүкенбай Рауана Алтынбайқызы

«Биомедицина» білім беру бағдарламасының 2 курс студенті

23

Нұрмағанбет Темірлан

«Биомедицина» білім беру бағдарламасының 2 курс 1 поток студенті

Жалпы білім беретін пәндер

24

Никифорова Светлана Ивановна

Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының меңгерушісінің қ.а.

25

Маретбаева Марина Абильжановна

«Тілдер дамыту» орталығының жетекшісі

26

Коваленко Людмила Владимировна

Физикалық денсаулық орталығының жетекшісі

27

Наурызов Нурлан Нигметович

Морфологияжәне физиология кафедрасының меңгерушісі

28

Клюев Дмитрий Анатольевич

«Биомедицина» кафедрасының меңгерушісі