Сәтті бастау
04 Қазан 2022
2022 жылғы 10 қыркүйекте Қарағанды облысы Жәйрем ауылында қазақ күресінен жарыс өтті. Жарыс Жәйрем ауылының 50 жылдығына орайластырылған.
Іріктеу туры
04 Қазан 2022
Теміртау қаласында 2022 жылғы 25 қыркүйекте Қазақстан чемпионатына қатысу үшін ерлер мен әйелдер арасында дзюдодан іріктеу жарысы өтті.
Дәстүрлі кросс
29 Қыркүйек 2022
Өткен сенбіде Қарағанды қаласының орталық демалыс мәдениет саябағында «Алтын күз» жеңіл атлетикалық кросс өтті. Жарысқа өндірістік ұжымдардың командалары қатысты. Біздің университеттің атынан құрметті I орын алған ЖОО қызметкерлері қатысты.Жеңімпаздар мен жүлдегерлер дипломдармен және кубоктармен марапатталды.
Пікірлес ROSMEDOBR ортасында уақыт тез өтеді
26 Қыркүйек 2022
2022 жылғы 15-17 қыркүйекте Мәскеу қаласында ROSMEDOBR бірінші Конгресі өтті. Оның аясында «Медицинадағы инновациялық білім беру технологиялары-2022» XIII Халықаралық форумы және Ресей медициналық білім беру мамандары қоғамының 1-ші конгресі өтті.
«Алтын марафон»
15 Қыркүйек 2022
2022 жылдың 4 қыркүйегінде Павлодар қаласында марафон ұйымдастырылды. Аталған іс-шараға Қазақстанның түрлі қалаларынан 1500 спортшы қатысты. Университеттің атынан 42 км 195 м марафондық қашықтықта «Жалпы медицина» мамандығының 5043 студенті Овцынов Павел қатысып, сенімді жеңіске жетті.
Хирургия мен трансплантацияның өзекті мәселелерін талқылады
15 Қыркүйек 2022
2022 жылғы 2-3 қыркүйекте Алматы қаласында «Хирургия мен трансплантологияның өзекті мәселелері» атты халықаралық қатысумен Қазақстан хирургтарының ІІІ Съезі өтті.
Анар Ақылбекқызын жаңа лауазымға тағайындалуымен құттықтаймыз!
05 Қыркүйек 2022
Бүгін, қыркүйек айының үшінші жұлдызында Анар Ақылбекқызы Тұрмұхамбетованың «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Басқарма Төрағасы-Ректоры ретінде ресми тағайындау салтанаты өтті. Жаңа ректорды университет ұжымына және өңірдің медициналық жұртшылығына ҚР Денсаулық сақтау министрлігі аппаратының басшысы Әбділдин Батырбек Сұлтанұлы таныстырды.
ОҚКЕ оқудың бірінші жылынан басталады
05 Қыркүйек 2022
Университеттің барлық кафедралары студенттерді университетте қарсы алуға дайындалып жатқанда, симуляциялық және білім беру технологиялары орталығы Халықаралық медицина факультетінің (ХMФ) студенттеріне қорытынды емтихан өткізді.
Жетістіктер мен болашаққа деген жоспармен бөлістік
01 Қыркүйек 2022
2022 жылдың 26 жұлдызында Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары Марат Алмасұлы Әзілханов Қарағанды медицина университетіне келді.
ERASMUS + «SPRING» бағдарламасы аясындағы халықаралық сарапшылардың қайта алқалық миссиясы
05 Тамыз 2022
2022 жылғы 11-12 шілдеде ТМД елдерінде медициналық білім беруді жақсартуға бағытталған іс-шаралар шеңберінде Қарағанды медицина университетінде ERASMUS+ «SPRING» бағдарламасы (медициналық білім берудегі сараптамалық бағалау құралдары мен мақсаттарын айқындау мақсатында) шеңберінде халықаралық сарапшылардың қайта алқалы миссиясы өтті.