«МЕНІҢЕЛІМ – МӘҢГІЛІКЕЛ»

06 Сәуір 2015

2015 жылдың 20 наурызында Қазақстан тарихы кафедрасында студенттердің кафедра оқытушылары Қ.А. Темірғалиевпен, Б.Қ.Қыздарбековпен,М.Т. Алиевамен, А.И. Оңғарбаевамен, Н.Ж.Нұрмұхановамен, Г.Г. Алиевамен, К.Ж. Абдрахмановамен, А.Б.Долгополовпенжәне Жезқазған қаласынан келген оқытушыТ.К.Аланиязовпен елбасы Н.А.Назарбаевтың дәстүрлі халыққа Жолдауын талқылауға арналған «Қазақстандық жол-2050: МәңгілікЕл» тақырыбынакездесуі өтті.

Іс-шараның басты мақсаты студенттік жастарды ұлттық тарихпен және саяси элитаның қызметімен  таныстыру болды.

Кездесу жылы және достық ахуалда өтті. Модераторы кафедра меңгерушісі Қ.А. Темірғалиев болды. Аудиторияға арналған сөздері мен берілген тақырыпты талқылау студенттерде мемлекетте және ғаламда болып жатқан қазіргі кездегі процесстерге және тарихқа деген қызығушылықты оятты.

Ирина Милаева

студенттермен тәрбие және