Фаворит шеберлігін танытты.

26 Мамыр 2015

ҚММУ құрамасы Ұлы Жеңістің 70  жылдығына арналған және Астанада 10 мамырда басталған 7-регби бойынша турирге қатысты. Турнирге Қазақстанның барлық аймақтарынан келген 5 ұжым қатысты.

Республикалық регби федерациясы Қазақстанда осы спорт түрін насихаттау және ілгері жоғарылатуға көбірек назар аударады. Федерацияның қамқорлығымен өткізілген турнирлер мақсаты барлық клубтарды біріктіру, регбидің әуесқой дамытушысы және жас командаларға ұсынылған ойын тәжірибесін дамыту.

Екі жыл университет командасының республикалық турнирлерде біздің балалардың қатысуы жаңа келгендерден жарыс жеңіске үміткерлерге дейін жолды жүріп өткендігін сезінген жағымды. Міне Астанада ҚММУ құрама командасы – ҚР БҒМ қола жүлдегері, турнирдің қожайындары кәсіби «Астана» клубымен бірінші орынға үміткер болды.

Біздің балалар Ақмола облысының құрамасын 17:7 есебімен ұтты, одан кейін Шахтинсктің регбистерін 21:7 жеңді және турнирдің финалында Астана командасына нағыс қарсылық көрсете білді. Финал ойынында көпке дейін есеп тең болды. Өкінішке орай, екінші жартылықтың басында біздің капитанымыз 5 - курс студенті Естаев Заңғар жарақатына байланысты алаңды босатты. Капитанның болмауына байланысты көшбасшылықты Төлеуов Арлан өзіне алды. Матчтың соңында тәжірибелері көптеу астаналық спортшылар жеңіске қол жеткізді. Нақты есеп 5:7.

Турнирді ұйымдастырушылар қарағандылық Төлеуов Арланды (2-044 топ ЖМ) біріншіліктің үздік ойыншысы деп бағалады.

ҚММУ спорт клубы.