Доп әміршілері.

09 Маусым 2015

Футбол – миллиондағандардың сүйікті ойыны, нәзік жандылар  №1 ойынға бейжай қарамайды екен. ҚММУ ерлер чемпионатынан үлгі ала отырып, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімнің екі сүйкімді қыздары Мамбетова Әсел және Машрапова Аққу біздің студент қыздарымыздың жігіттерден кем ойнамайтындығын дәлелдеу мақсатын қолға алды.

Айтылды – орындалды! 30 мамырда №2 ашық спорт алаңында (Ерубаев 32), «ҚММУ студенттері салауатты өмір салтын қолдайды!» акциясы шеңберінде әйелдер футболы бойынша кездесу университетіміздің тарихына алғаш рет енді. Оқиға көптеген белгілерде, осы матч ҚММУ әйелдер футболының құрылуы үшін негіз болуы мүмкін.

Екі қыздар: бірі романтикалық «All Stars» атымен, келесісі жеңіске жету мақсатында «Тигрицы» аталған командалары арасында тартыста жеңімпаз анықталды.

Барлығы болды: тартыстың шеленесуі, қақпаға тебулер, әдемі голдар, сезімге толы эмоциялар және тіпті ... сынған тырнақтар.

Негізгі уақыт 2:2. тартыспен аяқталды. Жеңімпазда сұр пенальти бойынша анықтауға тура келді. Бұл кезде «All Starsдың» қыздарының жүйкелері мықты болып шықты, олар жеңімпаз атанды.

Барлық қыздар барынша күштерін салды. Матч спортшыларға, сонымен қатар көрермендерге ұнады. Ойын соңында барлық қатысушылар ҚММУ эмблемасымен естелік футболкаларымен және кепкалармен, сонымен қатар командалық тәтті сыйлықтармен марапатталды.

Коробейников Тимур, 2-095 ЖМФ