Қарағанды қ., КММ №93 гимназия түлектерімен патология кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы

26 Қараша 2020

2020 жылдың 21 қарашасында біз: КеАҚ ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Х. Р. Абдикадирова және профессор ассистенті Ю. П. Таласпекова, онлайн режимде, Zoom платформасы арқылы "Қарағанды қаласының КММ №93 гимназиясының" 11-ші сынып оқушыларымен кәсіби бағдар беру жұмысын жүргіздік.

Оқушыларға ЖОО туралы, оқытудағы ұсынылған бағыттар туралы және кәсіби қызметтің одан арғы салалары мен түрлері туралы ақпаратпен презентация және бейне ролик ұсынылды.

Оқушылар белсенді түрде сұрақтар қойып, қызығушылық танытып, қызу пікірталас туындатты, яғни бұл біздің ЖОО-ға және жалпы медициналық бағытқа деген ынта-ықыластарын оятып, одан әрі осы мамндықты таңдап, түсуге мүдделілікті көрсетеді.

Біздің онлайн-кездесуіміз аяқталғаннан кейін, оқушыларды біз Ашық есік күніне шақырдық, сондай-ақ оларға егжей-тегжейлі зерделеу үшін презентация қалдырдық.