2020-2021 оқу жылындағы патология кафедрасының Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ кәсіптік бағдар беру жұмысы.

07 Желтоқсан 2020

2020 жылдың 03 желтоқсанында Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ патология кафедрасының оқытушысы  Жиенбаева Кымбат Мураткызы  кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді. Кәсіптік бағдар беру жұмысы мектептердегі шектеу шараларына байланысты ZOOM платформасында онлайн өткізілді. Алты тоғызыншы сыныптар және екі он бірінші сыныптар ішінде жұмыс жүргізілді.   Жұмыс барысында университет құрылымы, мектептер және білім беру бағдарламалары, белгілі саладағы жұмыс жасау мүмкіндіктері туралы әңгімелер жүргізілді, оқытушы оқушылардың сұрақтары бойынша толық мәлімет берді. Таныстыру жұмысы  презентациялар, университет өмірі туралы роликтер арқылы жүргізілді.