Студентердің стреске қарсы тұру мәселелерін қарастыру

11 Желтоқсан 2020

«Туған жер» атты арнайы жоба аясында 05.12.20 ж. Казақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының психологтары "Stress to lerance as a factor of a competitive personality" халықаралық қатысуымен ғылыми-тәжірибелік онлайн-конференция өткізді. Конференцияға шетел факультетінің 2 курс студенттері қатысты. Конференция қонақтары: PhD докторы Ашок Маитра (Франция, Париж) және облыстық мамандандырылған "Мұрагер" мектеп-интернатының оқытушысы, педагогикалық ғылым магистрі Абрашкина М. И.

Конференция барысында бәсекеге қабілетті тұлғаны қалыптастыруға әсер ететін фактор ретінде стресске төзімділік проблемасын ашатын баяндамалар ұсынылды, стресс жағдайындағы мінез-құлықтың жас және гендерлік ерекшеліктері қарастырылды, сондай-ақ күрес әдістеріне және стресстің алдын-алу әдістеріне ерекше назар аударылды.

Конференция модераторлары: Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары - Жуманбаева Зарина Кайратовна және Оспанова Мадина Булатовна болды.