Халықаралық семинар

02 Ақпан 2021

2021 жылы 1 ақпанда медициналық ЖОО оқытушыларының халықаралық тобында «Кейс арқылы оқыту білім беру стратегиясы» бағдарламасы бойынша оқыту басталды. Семинар бағдарламасы Эразмус+ «TAME» жобасының нәтижелеріне негізделген, оқытушылар құрамын дамытуға және оқытушылар құрамының әлеуетін арттыруға арналған. Оқудың бірінші күні КЕАҚ «Қарағанды ​​медициналық университеті» жаттықтырушылары оқу ісі жөніндегі проректор В.П.Риклефс және симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының директоры Г.С.Кемелова университеттің тәжірибесін айқын көрсетті. Білім беру процесінде оқытудың белсенді әдістерімен виртуалды пациентті оқу процесінде қолдану туралы көрсетілді.

Ресейдің медициналық жоғары оқу орындарының оқытушылары қатысты - И.И. Мечников атындағы Солтүстік-Батыс мемлекеттік медицина университетінен (Санкт-Петербург), РУДН медициналық институтынан (Мәскеу), BAU Халықаралық университетінен (Батуми, Грузия), Қазақстаннан - КЕАҚ «Семей медициналық университеті», КЕАҚ «Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті», АҚ «Ұлттық нейрохирургия орталығы» (Нұр-Сұлтан). Барлық семинар материалдары Dashboard Padlet-те орналастырылған және кез-келген уақытта семинарға қатысушыларға қол жетімді, оларды қайтадан қарап, түсініктемелер қалдыруға және OpenLabyrinth-та клиникалық жағдайларды дамыту туралы сұрақтар қоюға болады.