Тәрбиелі білім-заман талабы

11 Ақпан 2021

Бүгінгі күн талабына сай білім мен тәрбие берудің өзіндік тәсілі онлайн экскурсия,кездесу, дөңгелек үстел, конференция өткізу дәстүрге айналып келеді. Пандемияға қарамастан білім мен тәрбие беру жұмыстарында Қарағанды Медицина Университеті, Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары кезекті, дәстүрлі жұмыстарын жалғастыруда.

Жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттеріне арнайы Карлаг және Алжир музейлеріне онлайн экскурсия өткізілді. Студенттер тарапынан қолдау тауып,тарихқа тағы да көз жүгіртіп, талқыланды. Тарих дегеніміз қараңғыда жол көрсетіп тұратын бағдаршам.

Өткеннен сабақ алып, ой түйіп, қортынды жасау заман талабы Онлайн экскурсияның мақсаты да осы. Мақсатымызға жеткен сияқтымыз. Жастарымыз саналы болып,тарихқа құрметпен қарап жатса,алдағы мақсат та айқын болады.