Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің Түркістан облысы Сарыағаш ауданы мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстары

27 Наурыз 2021

Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің ассистент профессоры Абуова Г.Т. Түркістан облысы Сарыағаш ауданы мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстарын өткізді.

«№ 39 Т. Айбергенов атындағы  жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 9-11-сыныптарға арнап, Сарыағаш ауданы бойынша 2021 жылдың 10-17 наурыз аралығында «Колледж  және университетпен танысу» тақырыбында  көрме ұйымдастырды, көрмеге Қазақстанның көптеген облыстары мен қалаларынан  онлайн және  оффлайн түрінде 40-тан астам жоғары және орта оқу орындары  қатысты, барлығы аудан бойынша 239 оқушы 10 мектеп  9-11 сынып түлектері катысты.

Әрбір оқу орнындары  өздерінде бар мамандықтар мен берілетін  жеңілдіктері және бөлінетін грант туралы мәліметтермен  Zoom платформасының сілтемесін жіберу арқылы кәсіби бағдар беру  жұмыстарын жүргізді. Бұл сілтемені Сарыағаш ауданы адами әлеуетті бөлімінің ватсап желісіндегі «ХАБАРЛАНДЫРУ» группасындағы  ауданның барлық мектебіне жіберу арқылы өткізілді. Бұл оқу орындары өздерінің оқу орындары туралы жасалған бейнеролик пен презентациялар көрсетті. Оқушылар көптеген сұрақтар қойып қанағаттанарлықтай  жауап алды.