Ұлттық валюта – ұлт мақтанышы

17 Қараша 2021

Қазақстан Республикасы – егеменді, тәуелсіз демократиялық мемлекет. Оның өз Ата Заңы, мемлекеттік рәміздері, ұлттық валютасы бар.Тәуелсіздік алған елдің ең бірінші айрықша белгісі – ұлттық валюта. Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі.  Осы айтулы мерекеге орай «Самұрық» студенттік республикасы Стоматология мектебінің КССУ мен Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Кәмшат Жақсылыққызымен бірігіп, 15 қарашада Стомотология мектебінің  1 курс студенттерінің қатысуымен «Ұлттық валюта – ұлт мақтанышы» атты іс-шара өткізді.  Студенттерге валюта тақырыбына байланысты деректер  беріліп, викториналық сұрақтар ұйымдастырылды. Студенттер аудиториясы іс-шараға белсене қатыса отырып, білімдерін сынады.

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді. Теңге – тәуелсіздігіміздің тұмары.