Клиникалық психологияның көкжиектері

26 Мамыр 2022

2022 ж.20 мамырда "ҚМУ" КеАҚ-да ҚММИ психиатрия кафедрасының доценті, психотерапевт Людмила Степановна Гурованы еске алуға арналған халықаралық "ҚР клиникалық психологиясының өзекті мәселелері" қатысумен ғылыми-практикалық конференция өтті.

Пленарлық отырыста конференция төрағасы, Басқарма төрағасының м. а. - ректор, "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ стратегиялық даму және ғылым жөніндегі проректоры, медицина ғылымдарының докторы, профессор Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы "Клиникалық психология" мамандығының қазіргі денсаулық сақтаудағы өзектілігін атап өтіп, оқытушы Людмила Степановна Гурованың кәсіби жолының кезеңдерін еске алып,құттықтау сөз сөйледі. Қазақстанда менталдық кәсіптің көптеген өкілдерінің кәсібилігінің қалыптасуына әсер етті.

Секцияларда Қазақстан мен Ресейден келген психологтар мен психотерапевтердің баяндамалары тыңдалды, невротикалық және наркологиялық бұзылулардың психотерапиясы мәселелері бойынша мастер-класстар өте қызықты болды.  Баяндамалар өздерінің практикалық бағыттылығы мен маңыздылығымен қызықты болды, жарыссөзде талқыланды.

Конференция қатысушылары Қарағанды медицина университетінің қабырғасында бір жылдан кейін кездесуге дайын.

АҚҚ. профессор

неврология, нейрохирургия кафедралары,

"ҚМУ"КЕАҚ психиатрия және реабилитология кафедрасы

Мациевская Л. Л.