Республика күні-Қазақстанның ұлттық мерекесі

01 Қараша 2022

2022 жылғы 20 қазанда клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында "Фармация" мамандығының 3-001 және 3002 топтары студенттері арасында кафедра оқытушылары Т.Л Николаева мен М. К. Кудеринованың жетекшілігімен сынып сағаты өткізілді. Сынып сағатында Қазақстан Республикасының қалыптасуы талқыланды.

Қазақстанда 15 миллион адам, 100-ден астам ұлт пен ұлыстың өкілдері бір отбасында тұрады. Біз елімізде әртүрлі тілдерде сөйлейтін, әртүрлі діндерді ұстанатын адамдардың қалай тіл табысатынына таң қалуды тоқтатпаймыз. Мұның бәрі тек жақсы көзқараспен ғана емес, сонымен бірге бір-біріне деген жанашырлықпен бірге жүреді. Баршамызды, әртүрлі ұлт өкілдерін ортақ бірлік біріктіреді: Біз - Қазақстан халқымыз. Қазақстан халқы бір. Бұл ежелгі, дара Қазақстан жерінде бейбітшілікті сақтауға көмектеседі. Ал Қазақстан Республикасындағы бейбітшілік - болашақ өркендеудің маңызды шарты.