Болашақ стоматологтарға арналған оқыту семинары

10 Ақпан 2023

Қарағанды медицина университетінде стоматология мектебінің «Визитинг профессор» бағдарламасы аясында Беларусь медициналық жоғары оқу орнынан кейінгі білім академиясының терапевтік стоматология кафедрасымен ұзақ мерзімді ынтымақтастық орнатылған.

Доцент, медицина ғылымдарының кандидаты Гранько Светлана Антоновна бірнеше жыл бойы стоматология мектебінің 4-курс студенттеріне эндодонтияның өзекті мәселелері бойынша дәрістер оқиды және практикалық сабақтар өткізеді.

Доцент С. А. Гранько халықаралық стоматология күніне орай университет студенттеріне «тістерді тікелей эстетикалық қалпына келтірудегі заманауи әдістер мен адгезиялық хаттамалар»тақырыбында оқыту семинарын өткізді, онда студенттер тістерді қалпына келтірудің инновациялық технологияларын меңгеріп, заманауи пломбалау материалдарымен танысты. Оқыту семинарын өткізу стоматология мектебінің ПОҚ-мен бірлесіп ұйымдастырылды. Олардың ішінде проф.Танкибаева Ж. г., асс. Күрдабаева А.С., асс. профессор Шауенова К. А., АҚС. проф. Тусбаев М.Г., асс. проф. Исина з. е., асс. проф. Сағымбаева т. б.

Стоматология мектебінің білім алушылары алған білімдері үшін доцент Гранько Светлана Антоновнаға алғыстарын білдірді.

Стоматология мектебінің ассистенті профессор К. А. Шауенова