Atlas.ti воркшоптары

31 Мамыр 2023

Мамыр айында мейіргер ісі мектебінің оқытушысы Садуева Феруза Хайдаралиевна Қарағанды ​​ медициналық университетінің ұжымымен воркшоп өткізді. Воркшоп Atlas.ti сапалы зерттеу деректерін талдау бағдарламалық құралын қолдануды енгізуге бағытталған. Семинар аясында Садуева Ф.Х. осы бағдарламаның негізгі функцияларын, осы сапалы зерттеулерді орындау кезінде қолдану мүмкіндігі мен қолдану жағдайларын, сондай-ақ шолу зерттеулерін жүргізу кезінде қолдану мүмкіндіктерін түсіндірді.

AccelEd Erasmus+ жобасы аясында Назарбаев Университетінде өткен шеберлік сыныбында Atlas.ti бағдарламалық жасақтамасын қолдану бойынша мейіргер ісі оқытушылар пулы оқытылған. Бағдарламада ұлттық жобалардың мақсаттарын жүзеге асыру аясында одан әрі жұмыс жоспарлануда.